KONST / Litografier / Färglitografi 8605434
nr 860 5434
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (f. 1932), vinterfiske, 129/310, signerad, motivet: 38x45
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:19:07
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö